Pomagaj jednym kliknięciem

Jedno kliknięcie może sprawić wielkie zmiany!

Dzięki aplikacji Charityapps możesz realnie pomóc naszej fundacji, NIE WYDAJĄC NA TO ANI GROSZA! Jak? Za pomocą jednego kliknięcia. To nigdy nie było tak proste! Dołącz do naszej społeczności i zobacz jak wiele możesz zmienić.

Wersja desktop jest lekka, nie obciąża systemu i co najważniejsze: uruchamia się wraz z jego startem. Dzięki temu zawsze będziesz pamiętać o wsparciu ulubionej organizacji! Aplikacja mobilna działa na zasadzie przypomnienia. Konfigurujesz ją tylko raz, a później automatycznie otrzymujesz przypomnienie o wsparciu ulubionej organizacji.

Jak działa Charityapps?

To proste! Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji należy ją pobrać i zainstalować na komputerze. Podczas instalacji pojawi się krótki formularz, jednak jego uzupełnienie nie jest obowiązkowe. Po pomyślnej rejestracji możesz zacząć wspierać naszą fundację! Ekran aplikacji podzielony jest na trzy elementy:

  1. reklamę komercyjną – dzięki niej możemy wspólnie zbierać środki
  2. wyszukiwarkę – pomaga znaleźć ulubioną organizację
  3. sześć kafelków losowo wybranych organizacji. Wystarczy, że klikniesz w wybrane logo lub wyszukasz inną organizację, a otrzyma ona wsparcie.

Proste, prawda?

Już teraz pomagaj Fundacji Animal Security dzięki darmowej aplikacji Charityapps.

Wejdź na stronę: https://charityapps.me/ !