WAŻNY APEL!

10174858_621151254635528_8881760688396732042_n

Codziennie wzrasta liczba „polubień” naszej strony – oznacza to, że coraz więcej osób interesuje się losem zwierząt. Niestety niewielki odsetek faktycznie ANGAŻUJE SIĘ w to, co robimy, a my nie wiemy, dlaczego tak się dzieje… :(

Każdego miesiąca pod opieką mamy kilkanaścioro Podopiecznych, głównie kotów, podobnie nasz Oddział w Gnieźnie, pod skrzydłami którego znajduje się również wiele psów. Wszystkie te czworonogi potrzebują stałej opieki weterynaryjnej, leków, karmy, żwirku itd. Do tego dochodzą jeszcze koszty hoteli, w których niektóre z nich przebywają.

Jak zauważyliście, wszystkie wydatki pokrywamy z Waszych DAROWIZN, a zatem to od Was zależy, ilu zwierzakom możemy pomóc. Mimo to, każdego dnia walczymy ze stereotypami dotyczącymi wszystkich organizacji pro zwierzęcych. Chcielibyśmy kilka z nich „obalić”:

– To NIEPRAWDA, że miasto nam pomaga.
– To NIEPRAWDA, że wolontariusze pobierają pensje dla siebie.
– To NIEPRAWDA, że wpłacane pieniądze przeznaczane są na sprawy prywatne.

Wszelkie sprawozdania finansowe oraz merytoryczne są dostępne do wglądu na naszej stronie internetowej, co oznacza, że KAŻDY Z WAS może sprawdzić, że działamy legalnie i sprawiedliwie.

Ekipa Animal Security to tak naprawdę kilka osób, które poświęcają swoje prywatne życie dla zwierząt. Nikt nie zatrudnił nas do tego, działamy dobrowolnie i non-profit, codziennie zmagając się z trudnościami, głównie finansowymi, które ograniczają naszą Fundację. Nie jest łatwo WYBIERAĆ, które zgłoszenie rozpatrzeć jako pierwsze, któremu kotu czy psu pomóc, a któremu nie. Chcemy pomagać wszystkim, jednak sami nie damy rady – pieniądze nie rosną na drzewach. Prosimy Was o pomoc, ponieważ wiemy, że RAZEM zdziałamy cuda!

My, Wolontariusze AS, jesteśmy pośrednikami – pomiędzy Wami, Darczyńcami, a zwierzętami, które każdego dnia cicho wołają o pomoc. Pamiętajcie, że każda złotówka wpłacona na nasze konto należy do Podopiecznych i zostanie na ten cel przeznaczona.

W ICH IMIENIU PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE! Jeżeli mamy przyjmować spływające od Was każdego dnia zgłoszenia, musimy mieć środki, którymi będziemy się posługiwać. Mamy w sobie wiele chęci niesienia pomocy i wiemy, że te zwierzaki na nas czekają, liczą na nas, lecz bez dotacji, rozkładamy ręce. Naszym celem jest interweniowanie i dbanie o te istoty, które przez większość społeczeństwa spychane są na dalszy plan…

Jeśli chcecie pomóc to USTAWCIE STAŁY PRZELEW na nasze konto. Niech będzie to 10, 20, czy 50 zł, które wpływając co miesiąc dadzą nam dużego „kopa” do działania! Pamiętajcie, że nawet PARĘ ZŁOTYCH, które będzie przelewane każdego miesiąca, pozwoli nam na zebranie kapitału pomocy.

Jeśli z różnych względów nie możecie co miesiąc – wspomóżcie nas jednorazowo – każda kwota się liczy!

To od Was zależy ilu zwierzętom pomożemy. Prosimy, nie doprowadźcie do momentu, w którym nie będzie komu pomagać.

Fundacja Ochrony Zwierząt ANIMAL SECURITY
ul. Hetmańska 54
60-219 Poznań

Alior Bank 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532

dla przelewów z zagranicy:
IBAN: PL11 2490 0005 0000 4500 2768 5532
Swift: ALBPPLPW

,

Dodaj komentarz