Staż / praktyki studenckie – zdalnie, elastyczne godziny!

sqeggz (1)

To nie jest zwykłe ogłoszenie o staż, czy praktykę studencką. Dzięki niemu, jeśli tylko będziesz chciał/-a, możesz zacząć robić coś, nie tylko dla siebie, ale także dla tych, którzy nie potrafią wołać o pomoc!

Jesteś komunikatywny i znasz się choć trochę na COPYWRITINGU? Chciałbyś pracować w MARKETINGU? Wiesz czym jest FUNDRAISING, potrafisz przekonywać innych, dobierając odpowiednie instrumenty REKLAMY? Nie czekaj – już od dziś możesz zyskać dodatkowe doświadczenie w dziale odpowiedzialnym za kontakt z otoczeniem. W grę wchodzi zaliczenie praktyk studenckich lub stażu w ramach wolontariatu, jeżeli taka opcja dostępna jest na Twojej uczelni. Wystawiamy wszelkie potrzebne dokumenty oraz potwierdzenia. Wymagamy jedynie sprawnej obsługi komputera, poświęconego czasu, a także „lekkiego pióra”. Jeżeli jesteś pewien, że wyżej wymieniony zakres działań pasuje do Twojego programu kształcenia – właśnie pokonałeś/-aś kolejny „schodek”.

Myślisz, że praca w fundacji ochrony zwierząt polega jedynie na tym, aby nieść pomoc potrzebującym czworonogom? Wbrew pozorom, JESTEŚ W BŁĘDZIE! Jesteśmy pełnoprawną organizacją działającą na terenie Poznania i bliskich okolic. Posiadamy swój numer KRS. W lutym 2014 roku zostaliśmy organizacją pożytku publicznego. W związku z tym, że nie otrzymujemy żadnych pieniędzy z budżetu miasta, a nasze finanse opierają się na darowiznach, cały czas musimy poszerzać swoją bazę kontaktów, które dają lub dopiero w przyszłości dadzą nam możliwość na dalszy rozwój.

Byłbyś/byłabyś rozliczany/-a z wykonanej pracy – stawiamy duży nacisk na merytoryczną zawartość tekstów, które w naszym imieniu będą „wychodzić” od Ciebie. Dla nas najważniejsza jest jakość, a nie sama ilość. Gwarantujemy pomoc oraz całkowitą dostępność w przekazywaniu wiedzy i umiejętności, w zamian za profesjonalne oraz odpowiedzialne podejście. Nad poprawnością Twoich działań czuwać będzie grono osób, które zajmuje się tym już dłuższego czasu.

Gwarantujemy, że nie będziesz tanią siłą roboczą. Nie musisz stawiać się na drugim końcu miasta, pięć dni w tygodniu po 8 godzin przez trzy miesiące. Wystarczy wygodny fotel, sprawny komputer, uśmiech na twarzy i głowa pełna pomysłów. 

A być może spodoba Ci się u nas i zostaniesz na dłużej – kto wie?

Jeżeli masz pytania – pisz śmiało, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeżeli jesteś zdecydowany/-a, nie czekaj dłużej i wyślij nam CV z odpowiednią klauzulą odnośnie danych osobowych.

FOZ Animal Security


Dodaj komentarz