ZENOBIA

Opis

IMIĘ: ZENOBIA

Data urodzenia: 2014 r.

Płeć: kotka

Zenobia to około 3-letnia kotka, która została wyrzucona przez Pana, który się wyprowadził do Belgii, zostawił kotkę w warsztacie samochodowym i wyjechał. Spakował swoje walizki, kota wywalił na bruk i tyle go widziano.

Pod swoją opiekę przyjęli kotkę do garażu mechanicy i na tyle ile mogli pomagali jej, karmili, ułożyli legowisko w ciepłym kącie w warsztacie, no i szczęście dla koteczki, że trafiła na naszą wolontariuszkę, która jak się okazało była zesłana dla tych osób z nieba, bo kot potrzebował pomocy.

Zenobia została przez nas przyjęta, jako, że jest oswojona, łagodna i BARDZO kocha człowieka. Chyba dawno nie mieliśmy tak kochliwego kota. Ona po prostu płacze na widok ,,człowieków” i rączki do głaskania. Jest przeurocza.

Kotka była wychudzona, brudna do granic możlwiości, zapchlona i zarobaczona. Ale jest już bezpieczna.

Zenobia to prawdziwa księżniczka, urocza i słodka ze swoim różowym noskiem. Nie przepada jednak za innymi kotami, choć może to być na podłożu stresowym. Nie powiedziane, że w warunakch domowych dogada się z innymi ziwerzętami.

Potrzebujemy dla Zenobii jedzonka, leków na odrobaczenie i mat higienicznych, na czas jej kwarantanny i do całkowitego pozbycia się robali, dary bez kosztów przesyłki można kupić tutaj: https://dlaschroniska.pl/?view=animal&id=SyeHTy-URg

W międzyczasie powolutku rozglądamy się za domkiem dla tej księżniczki.

Kontakt: emilia@animal-security.pl

Data

22 kwietnia 2017

Kategoria