HAMLET

Imię: HAMLET

Data urodzenia:

Płeć: kocur

Przypominamy historię kota Hamleta – kocurek został znaleziony po potrąceniu przez auto- miał tyle szczęścia w nieszczęściu, że przejeżdżała tamtędy osoba wrażliwa na krzywdę i cierpienie zwierząt. Zawiozła kota do kliniki całodobowej, gdzie został zdiagnozowany i udzielono mu niezbędnej pomocy medycznej.

W wyniku urazu Hamlet doznał złamania miednicy i uszkodzenia ogona oraz więzadła biodrowego. Wybawicielka kocurka sama pokryła koszty hospitalizacji, ale zwróciła się do Fundacji z prośbą o przejęcie dalszej opieki nad kotem i jego rehabilitacji. Po kilku dniach spędzonych w naszym szpitaliku niestety okazało się, że Hamlet nie oddaje samodzielnie moczu i konieczne jest mechaniczne opróżnianie pęcherza. Czynność ta nie jest ani miła dla niego i wolontariuszu, ani bezpieczna, gdyż w dłuższej perspektywie powoduje choroby nerek i pęcherza.

Hamlet to miły i przyjazny kot – pomimo cierpienia, dzielnie znosi zabiegi i uciążliwości swojej sytuacji. My nie chcemy się tak łatwo poddać i skazać go na takie życie – próbujemy przywrócić mu samodzielne oddawanie moczu. W środę Hamlet pojechał na turnus rehabilitacyjny do Kalisza do Banda Trojga (https://www.facebook.com/bandatrojgarehabilitacja/?fref=ts) Tam na miejscu kilka godzin dziennie poddawany jest zabiegom lasero i magnetoterapii. Liczymy na to, że zabiegi usprawnią pracę jego pęcherza i choć konto fundacyjne świeci pustkami to nie mogliśmy pozbawić go tej szansy.

Koszt takiego turnusu to kilkaset złotych i Hamlet prosi o dorzucenie się do jego skarbonki, aby mógł opłacić zabiegi.

Fundacja Ochrony Zwierząt ANIMAL SECURITY

Alior Bank 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532

IBAN: PL11 2490 0005 0000 4500 2768 5532

Swift: ALBPPLPW

PayPal: hania@animal-security.pl

https://dlaschroniska.pl/?view=animal&id=BJgrWE5_J-

Słyszeliśmy, że ten lek może mieć duży wpływ na poprawę stanu zdrowia Hamleta, być może ktoś z Państwa jest go w stanie dla niego zakupić: