„Pestka ma kota na punkcie zwierząt”

17.05.2014

Dzięki uprzejmości Galeria Pestka mieliśmy okazję po raz drugi uczestniczyć w akcji „Pestka ma kota na punkcie zwierząt„!

Pierwszy dzień był bardzo udany, jak zwykle nie zabrakło wesołych dzieci przy kąciku dla najmłodszych, które popisały się swoimi zdolnościami plastycznymi. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy. 

Gwoździem dzisiejszego programu była przepiękna Berta, przyprowadzona przez zaprzyjaźnionego z naszą Fundacją behawiorystę grzecznypiesek.pl, za co bardzo dziękujemy! Psinka przez pewien czas skupiła na sobie uwagę wszystkich gości Galerii.  Dzieci zabawiał również Rocky, psiak naszej wolontariuszki, który pokazywał sztuczki.

Dziękujemy za hojne obdarowanie naszych Podopiecznych karmą – zarówno kocią, jak i psią, a także za zapełnianie puszek z pieniędzmi! 

Za zdjęcia dziękujemy Julii Chudzińskiej.

18.05.2014

Tego dnia również nie zabrakło maluchów w kąciku zabawy, którym to nasze wolontariuszki malowały twarze! Dodatkową atrakcją była wystawa kotów rasowych, co zwróciło szczególną uwagę klientów Galerii. Akcję zaliczamy do udanych!

Dodaj komentarz