Festiwal „Pestka ma kota na punkcie zwierząt”

ANIMAL SECURITY > O nas > Akcje i wydarzenia > Festiwal „Pestka ma kota na punkcie zwierząt”

19 i 20 listopada 2011 roku odbył się Festiwal „Pestka ma kota na punkcie zwierząt” w Galerii Pestka w Poznaniu. Na wydarzenie zostały zaproszone zostały wszystkie prężnie działające fundacje ze stolicy Wielkopolski i okolicznych miejscowości. Oczywiście nie zabrakło tam również ANIMAL SECURITY!

Nasza organizacja przeprowadzała szkolenie z budowania styropianowych budek na zimę dla bezdomnych kotów. Przygotowaliśmy także wiele niespodzianek i zabaw dla najmłodszych w kąciku dla dzieci, znajdującym się na piętrze galerii, który cieszył się ogromną popularnością!

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy choć trochę nam pomagali i wspierali – przede wszystkim Galerii Pestka! Nasi podopieczni – psy i koty, nie pójdą spać głodne. Otrzymaliśmy też materiały budowlane – styropiany i pozostałe akcesoria do budowy domków.

Jesteśmy wdzięczni także firmie Ninety Eight Clothing za koszulki, które zostały podarowane na aukcje. Fundacja Animalia – dziękujemy za wózek pełen karmy, Agapee Animali – za koce i materiały na legowiska, a Głosem Zwierząt – za jedzenie dla naszych „wychowanków”.