O nas

logobezstratyFundacja Ochrony Zwierząt Animal Security

Nasze przedsięwzięcie Fundacji Ochrony Zwierząt rozpoczęliśmy nieformalnie w pierwszym kwartale 2011 roku, a KRS otrzymaliśmy kilka miesięcy później – dokładnie 9 listopada. Od tego dnia mogliśmy oficjalnie zacząć działalność i pomagać zwierzakom pełną parą.

Jesteśmy organizacją, która aktywnie współpracuje w swoich interwencjach z organami ścigania.

Jakie zadania postawiliśmy przed sobą?

W wolnych chwilach od pracy i codziennych zajęć poświęcamy swój czas na ratowanie zwierząt bezdomnych, których życie jest zagrożone. Nie zapominamy także o tych, które są okrutnie traktowane przez ludzi – dążymy do tego, by zapewnić im godny oraz szczęśliwy byt.

Staramy się kształtować właściwy stosunek do zwierzaków i aktywnie zwalczać przejawy znęcania się nad nimi. Mamy zamiar działać na rzecz najlepszych przyjaciół człowieka najlepiej jak potrafimy.

Członkowie Animal Security nie są pracownikami, lecz wolontariuszami i za swoją pomoc nie pobierają wynagrodzenia.

Dlaczego postanowiliśmy stworzyć fundację?

Pomysł nie był nowy – każdy z nas, zanim się jeszcze poznaliśmy, starał się wspierać zwierzęta na własną rękę. Nasze doświadczenie dodatkowo potęgowała, i nadal to robi, chęć niesienia pomocy. Seria wydarzeń, w których niestety maltretowane są bezbronne czworonogi, bardzo często przez osoby nastoletnie, a czasem wręcz dzieci, zjednoczyła nas i przyspieszyła powstanie Fundacji.

Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.

Ustawa o Ochronie Praw Zwierząt (kliknij, aby przeczytać)

Dane adresowe

Fundacja Ochrony Zwierząt ANIMAL SECURITY
ul. Hetmańska 54
60-219 Poznań

Dane Fundacji

KRS 0000401342
NIP 779-240-25-44
Regon 301974491

Numer konta

Alior Bank 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532
dla przelewów z zagranicy:
IBAN: PL11 2490 0005 0000 4500 2768 5532
Swift: ALBPPLPW

WAŻNEPodany adres NIE jest biurem ani siedzibą Fundacji, a miejscem, pod którym Fundacja została zarejestrowana, służącym JEDYNIE do celów korespondencyjnych.

Podopieczne zwierzęta znajdują się w prywatnych mieszkaniach – w celu rozmowy z przedstawicielami prosimy o kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny lub e-mailowy.

Jeżeli wyrażasz chęć przesłania do nas paczki, bądź listu, skontaktuj się pod podanym numerem telefonu, a podamy dokładny adres do wysyłki.