Nowy Rok 2015!

logobezstratyKochani,

z ogromną radością witamy Was pierwszym postem w Nowym Roku 2015!

Ubiegły rok był dla Fundacji Animal Security bardzo burzliwy – pod naszymi skrzydłami znalazło się wyjątkowo wiele zwierząt, które dotkliwie zapadły w naszej pamięci. Były to m.in. malutki kocurek Wituś, odebrane interwencyjnie psiaki Codi i Roki, zagłodzona rottka Sara, wyrzucona z balkonu Tinka, brutalnie zmaltretowany szczeniak Lucky czy głodzony wyżeł Drops.

Dzięki determinacji naszych Wolontariuszy PONAD SETKA bezdomnych zwierząt zamieszkała w nowych, wspaniałych, ciepłych domach i zyskała miłość stałych opiekunów. Przeprowadziliśmy również wiele udanych interwencji, które znacząco poprawiły los psów i kotów na terenie Poznania i okolic.

Ale nie tylko Wolontariuszom działającym wewnątrz Fundacji należą się wielkie brawa – również Wam, drodzy Darczyńcy i Dobroczyńcy, którzy jesteście z nami każdego dnia i wspieracie nasze działania.

W tym roku zmienił się również skład naszego zespołu – współpraca z niektórymi osobami rozmyła się, ale zyskaliśmy kilku nowych Wolontariuszy, którzy napędzają nasze działania jeszcze bardziej!

Ubiegły rok to również wiele prelekcji w szkołach i wydarzeń plenerowych! Były to m.in. akcje w Galerii Pestka, Targi Adopcji i Wolontariatu, Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, Masowanie przez dokarmianie, Koci deweloper 2014/2014, a także MARSZ „Za krzywdy wyrządzone przez człowieka…”, który na Plac Wolności przyciągnął kilkaset osób.

Wszystko to sprawiło, że nabraliśmy jeszcze większego apetytu – pragniemy cały czas się rozwijać, stąd zmiana wizerunku – nowe logo, nad którym długo pracowaliśmy. Mamy mamy nadzieję, że dzięki niemu Nowy Rok będzie dla nas wyjątkowo udany, a liczba zwierząt, którym pomożemy, podwoi się!

Na zakończenie, chcielibyśmy skromnie przypomnieć, że otrzymaliśmy status Organizacji Pożytku Publicznego, co oznacza, że możecie przekazać nam swój 1 procent podatku! Pamiętajcie o tym, bo jest to bardzo ważny filar naszej działalności.

WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA WAS I WASZYCH PUPILI!

*Obejrzyj, jak zmieniło się nasze logo: http://youtu.be/OnFQtgWazJo