JULKA

julkaImię: JULKA

Wiek: ur. ~07.2016

Płeć: kotka

Sterylizacja: tak

Julka to około 7-miesięczna kotka. Maluda trafiła do nas około 2 miesiące temu na zabieg kastracji. Niestety, po zabiegu wyniknęły poważne komplikacje i kotka musiała przejść kolejny zabieg. Jej małe ciałko walczyło z martwicą i ropniem podskórnym.

Kotka miała cięcia wzdłuż całego ciała, z boku i na podbrzuszu, łącznie dwie rany po około 15 cm. Mała przy tym okazała się bardzo przyjaznym i oswojonym kotem. Grzecznie przechodziła rehabilitację, znosiła przemywanie ran, kołnierz i dzisiaj ze spokojem możemy powiedzieć, że kotka jest już w pełni gotowa do nowego domu. Co prawda, połowę ciała ma nadal wygoloną, ale sierść już powoli odrasta.

Julka to bardzo wesoły, rozbrykany mruczek. Uwielbia człowieka i inne koty. Bardzo lubi się bawić, biegać za wędką i gonić myszki. Nie miała lekko na starcie, ale to już za nią.

Kotka jest zaszczepiona i odrobaczona.
Gotowa, żeby ktoś ją pokochał.

Kontakt: emilia@animal-security.pl

Jednocześnie prosimy o pomoc w spłacie faktury za leczenie Julki, niestety kotka musiała być operowana w celu usunięcia ropnia i powstałej martwicy i hospitalizowana. Ze względu na jej stan w danym momencie operacja musiała odbyć się niezwłocznie. Koszt jej leczenia sięgnął 1500 zł. Niedługo wstawimy do wiadomości fakturę za jej leczenie.

Prosimy o wpłaty z dopiskiem ,,faktura za Julkę”: 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532
PayPal: hania@animal-security.pl