HANIA

Imię: HANIA

Płeć: suka

Data ur.: ~08.2016

Sterylizacja: nie

Szczepienie: nie

Hania została zauważona przebiegając przez drogę i oglądając się co chwilę za siebie, zupełnie zdezorientowana i przerażona. Natychmiast została podjęta akcja łapania suczki, która już po chwili szła w rowie obok drogi, nie mając pojęcia gdzie zmierza. Była przerażona, ale po chwili udało się ją złapać.

Hania ma około 6 miesięcy, jest wygłodzona, brudna i zapchlona. Wygląda na uległego psa, chętnie bawi się zabawkami i jest łakomczuchem.

Suczka miała już pierwszą wizytę u weterynarza i ogólnie jest zdrowa. Zostanie odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana i będzie gotowa do nowego domu.

Będzie psem średniej wielkości, na chwilę obecną waży 11,5 kg.

Kontakt w sprawie adopcji: maria@animal-security.pl

Co roku w zimę, tysiące psów marzną w kojcach, na łańcuchach, w przechowalniach gminnych, schroniskach z kojcami zewnętrznymi i innych miejscach, gdzie człowiek skazał zwierzę na mróz i ekstremalne warunki.

Fundacja Animal Security w tym roku dodatkowo organizuje Akcję – PODAJ ŁAPĘ MARZNĄCEMU PSU- na celu mamy pozyskanie nowych domów tymczasowych i stałych dla tych psów, które nadal marzną, w miejscach gdzie o nich zapomniano lub mają małą szansę na dom stały, a warunki bezlitosne i często niewystarczające, żeby ochronić przed zimnem, deszczem, śniegiem, często przykute cały czas łańcuchem, albo zamknięte w kojcu.

Fundacja zobowiązuje się pokryć wszelkie koszty utrzymania, leczenia i transportu psa oraz znalezienie mu domu stałego!

Czego oczekujemy od tymczasowego opiekuna? Ciepłego kąta, opieki i miłości do zwierzęcia, które przyjmujecie pod swój dach. Pamiętajcie, że biorąc psa od fundacji, robicie miejsce dla kolejnego psa, który gdzieś tam właśnie marznie lub siedzi w schroniskowym kojcu.

Dla tych którzy chcieliby nam pomóc: Alior Bank 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532

IBAN: PL11 2490 0005 0000 4500 2768 5532

Swift: ALBPPLPW

PayPal: hania@animal-security.pl Z dopiskiem Podaj Łapę Marznącemu Psu

Postawimy też nowe budy w miejscach, które tego wymagają z wasza pomocą;

Kwota wystarczy na 4 budy!