DIXI

Imię: DIXI

Płeć: suka

Data ur.: ~05.2016

Dixi minuty po wyjściu z kojca, zachowuje się tak jakby to było oczywiste, ciepłko, przednie siedzenie i cieplutkie legowisko.

Sunia ma około 8-10 miesięcy, ma przepuklinę, która będzie usuwana przy sterylizacji. Po za tym jest zdrowa, wesoła i ma swój charakterek.

Nadaje się do domu gdzie będzie jedynaczką, absolutnie nie do dzieci.

Waży 7,5kg, większa już nie urośnie.

Uwielbia tulenie i doprasza się go tracając pyszczkiem.
Kontakt w sprawie adopcji: karolina.k@animal-security.pl

Co roku w zimę, tysiące psów marzną w kojcach, na łańcuchach, w przechowalniach gminnych, schroniskach z kojcami zewnętrznymi i innych miejscach, gdzie człowiek skazał zwierzę na mróz i ekstremalne warunki.

Fundacja Animal Security w tym roku dodatkowo organizuje Akcję – PODAJ ŁAPĘ MARZNĄCEMU PSU- na celu mamy pozyskanie nowych domów tymczasowych i stałych dla tych psów, które nadal marzną, w miejscach gdzie o nich zapomniano lub mają małą szansę na dom stały, a warunki bezlitosne i często niewystarczające, żeby ochronić przed zimnem, deszczem, śniegiem, często przykute cały czas łańcuchem, albo zamknięte w kojcu.

Fundacja zobowiązuje się pokryć wszelkie koszty utrzymania, leczenia i transportu psa oraz znalezienie mu domu stałego!

Czego oczekujemy od tymczasowego opiekuna? Ciepłego kąta, opieki i miłości do zwierzęcia, które przyjmujecie pod swój dach. Pamiętajcie, że biorąc psa od fundacji, robicie miejsce dla kolejnego psa, który gdzieś tam właśnie marznie lub siedzi w schroniskowym kojcu.

Dla tych którzy chcieliby nam pomóc: Alior Bank 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532

IBAN: PL11 2490 0005 0000 4500 2768 5532

Swift: ALBPPLPW

PayPal: hania@animal-security.pl Z dopiskiem Podaj Łapę Marznącemu Psu

Postawimy też nowe budy w miejscach, które tego wymagają z wasza pomocą; https://www.siepomaga.pl/podajlapemarznacemupsu

Kwota wystarczy na 4 budy!