Pani Poppers

Pani Poppers potrzebuje wsparcia. Podarujesz jej prezent? Zrobisz to KLIKAJĄC TUTAJ.

Pani Poppers teraz nazywa się Zuzia. Po dwóch dniach u mnie spokojnie zwiedzała sobie mieszkanie, toleruje inne koty, ale najważniejsze jest to, że jest kotem, w którym można się od razu zakochać. Jest przymilaskiem jakich mało, jak kogoś pozna, to dosłownie wywala brzuch do głaskania. :-) Lubi pić wodę z umywalki w łazience, lubi w niej leżeć. Potrafi stać przy łazience i patrzeć się tak długo, aż się ją wpuści i odkręci kran. Lubi, jak się do niej mówi spokojnym głosem. Jest czyściutka.

Kontakt w sprawie adopcji: emilia@animal-security.pl

25.03.2015

Fotorelacja z zabawy nową myszką! :)

20.03.2015

New5073

Oto Pani Poppers i jej nowa miejscówka do spania! Kotka wciąż czeka na dom stały… Kontakt w sprawie adopcji: agnieszka@animal-security.pl.

Styczeń 2015

Pani Poppers to kotka, którą zabraliśmy dosłownie z ulicy w fatalnym stanie. Kotka jest już bezpieczna w domu tymczasowym, rozpoczęliśmy jej leczenie. Jak pisze Opiekunka:

Pani Poppers ma się dobrze, zadrapania i łysiejące place nie wyglądają zbyt dobrze, ale już jest po wizycie u weterynarza, dostaje antybiotyk i preparaty na skórę. Jest wielkim pieszczochem, ciągle się łasi i przymila, chociaż zachowuje spory dystans do nowego środowiska. Nie sprawia żadnych problemów, nauczyła załatwiać się do kuwety, a całe noce przesypia na posłaniu. Chętnie zjada wszystkie smakołyki, nie ma też problemu z podawaniem lekarstw.

Chcesz pomóc nam w leczeniu Pani Poppers? Prześlij dowolną kwotę na nasze konto bankowe: Fundacja Ochrony Zwierząt ANIMAL SECURITY, ul. Hetmańska 54, 60-219 Poznań, Alior Bank: 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532. Dziękujemy!