DORA

Podczas ostatnich mocnych mrozów, otrzymaliśmy telefon od Hoteliku z którym współpracujemy z informacją o psie w potrzebie, oczywiście zdecydowaliśmy się suni pomóc, a teraz potrzebujemy waszej pomocy!

,,Pewnego dnia jadąc do Piły wraz z mężem, zauważyliśmy w samym środku pola, obok balotów ze słomą, siedzącą psinkę. Ani chwili się nie zastanawialiśmy, zawróciliśmy po nią. Na dworze było -11 stopni! Nie mogliśmy jej tam zostawić. Nie miała gdzie się schować, łapki zapadały się w śniegu. Sunia okazała się być mixem bernardynki. Kiedy mnie zobaczyła, przybiegła. Niewinnie machając ogonkiem, który był ukryty między przykurczonymi do ziemi łapkami. Miała na szyji zawiązany sznurek. Jego drugi koniec, który zapewne udało jej się odgryźć, przywiązany był do pręta wbitego w ziemię. Psinka dostała na imię Dora. Sama wpakowała się do naszego bagażnika i od razu ruszyliśmy w drogę do weterynarza.

Dora była okropnie wychudzona, cała ubrudzona w smarze i piachu, najbardziej nas jednak zaniepokoił gigantyczny guz na listwie mlecznej.

Sunieczka u weterynarza była niezwykle grzeczna. Jakże nas zaskoczyła kiedy w klinice podała nam łapkę.

Następnego dnia odbyła się operacja. Wielki guz okazał się być przepukliną, do której wpadła macica. Najprawdopodobniej powstało to w wyniku silnego kopnięcia.

Sunia dogaduje się z innymi psami, jednak zdecydowanie woli obecność kotów, z którymi dzieli swój koszyczek.”

Bardzo prosimy o wsparcie w leczeniu suni, darowiznę można przekazywać na konto Fundacji, koniecznie z dopiskiem DORA!
Fundacja Ochrony Zwierząt ANIMAL SECURITY
ul. Hetmańska 54
60-219 Poznań

Alior Bank
11 2490 0005 0000 4500 2768 5532

dla przelewów z zagranicy:
Alior Bank
IBAN: PL11 2490 0005 0000 4500 2768 5532
Swift: ALBPPLPW

PayPal, e-mail: hania@animal-security.pl

Wydarzenie Dory na Facebook 

Kontakt w sprawie adopcji: maria@animal-security.pl lub karolina.k@animal-security.pl