COCO

coco001COCO

Suka Cocker Spaniel, która jest bezpośrednio pod naszą opieką została zabrana w trybie natychmiastowym podczas interwencji w Puszczykowie w dniu 14.12.2015. Sunia mieszkała wraz z świniami, w ziemiance. W pomieszczeniu nie było nawet prześwitu światła. Całkowita ciemność. Suczka ma niewykształconą prawą przednia łapkę (kikut), na miejscu suczka nie była w stanie się podnieść, wykręcała główkę na boki i do tyłu i przewracała się cała, nawet leżąc. Ma oczopląs. Na miejscu musieliśmy zabrać ją interwencyjnie w trybie pilnym, ponieważ jej temperatura ciała spadła drastycznie i suczka zaczęła nam na miejscu zchodzić z tego świata. Oczywiście brak dostępu do wody. Suczka przebywa teraz w klinice w Poznaniu, gdzie jej stan jest stabilny. Jest diagnozowana.

Wydarzenie na Facebook’u – tutaj

MIMO WAD GENETYCZNYCH, BYŁA REGULARNIE KRYTA!

15.12.2015

Suczka przebywa w klinice w Poznaniu jej stan jest stabilny. Suczka ma bardzo zpenetrowane błony uszne i zapalenie błędnika, oczywiście pchły, zachobaczenie i mimo zeczenia uszu jeje stan nie poprawił się znaczącow związkuz czym podejrzewany jest uraz mózgu lub guz mózgu.

17.12.2015

Suczka czuje się już troszkę lepiej, próbuje się podnieść jednak nie ma jeszcze tyle siły, żeby stanąć na własnych 3 nogach.

Bardzo prosimy o wsparcie dla niej wpłacając darowiznę na nasze konto:

Alior Bank 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532 z dopiskiem COCO