Abra

Abra potrzebuje wsparcia. Podarujesz jej prezent? Zrobisz to KLIKAJĄC TUTAJ

14.10.2015

Abra piękniejsza z każdym dniem.

17.03.2015

Kochani, z pewnością pamiętacie nasze dramatyczne prośby o pomoc dla ABRY – starszej suczki o koszmarnym psim życiorysie (interwencyjnie zabrana z fatalnych warunków), tracącej w schronisku nadzieję na wymarzony dom, z zaostrzającą się niebezpiecznie depresją i pogarszającym ogólnym stanem zdrowia? Czas najwyższy opowiedzieć Wam, co słychać u naszej Abruśki!

Abra, z czułością nazywana przez swoje tymczasowe Wspaniałe Opiekunki KADABRĄ – w zdumiewająco szybkim tempie odzyskała wigor i humor! Zanim trafiła do Domu Tymczasowego, przeszła w schronisku operację usunięcia guza (tylna noga, odcinek udowy – na zdjęciu widać wygoloną partię włosów w tym miejscu), a stan jej wątroby był zatrważająco zły. W tej chwili – ta wiekowa już Dama – dzięki troskliwej opiece w Domu Tymczasowym, a także specjalistycznej karmie, wspomagającej prawidłowe funkcjonowanie wątroby – jest zupełnie nie do poznania! Wyniki morfologii i biochemii potwierdzają wyraźną poprawę! Przy tak złym stanie początkowym – to niemal czary!

Abra Kadabra oczarowuje wszystkich.  Nie sposób domyslić się, że tyle wycierpiała. Abra, choć juz zaawansowana wiekiem, wprost uwielbia się bawić i nosić wszędzie ze sobą w pysku swoje zabawki! Przypomina szczeniaka, stąd jej przydomek nadany w DT – nikt nie może uwierzyć, że ma już tyle lat! Dziękujemy Cudownym Opiekunkom z Domu Tymczasowego! Dzięki ich opiece i poświęcanej Abrze uwadze – Kadabra rozkwitła!  Szukamy teraz dla niej kochającego domu stałego – najlepsze byłoby mieszkanie w domu z windą lub na parterze – Abrusia musi uważać na kręgosłup i nie powinna pokonywać zbyt dużej liczby schodów.

Kontakt w sprawie adopcjimarysia@animal-security.plkarolina.k@animal-security.pl

20.03.2015

Abra czeka na adopcję w domu tymczasowym.

2014

Ta urocza psina jest siostrą Laski, pochodzi z tego samego domu co ona. Została wysterylizowana i mimo jej wieku – 10 lat, ma się całkiem dobrze. Ona niestety miała trudniej niż Laska, przebywała w zamkniętym na wszelkie spusty kojcu, bez możliwości wyjścia. Przez to była nieco wycofana, ale teraz wiemy, że szuka kontaktu z człowiekiem i jest bardzo sympatyczna.

Abra szuka domu, w którym już nikt nie zamknie jej w kojcu i w którym znajdzie swojego zaufanego człowieka. Może zechcesz udowodnić jej, że nie wszyscy ludzie są tacy źli?

AdoptujZasponsorujZostań DTZostań WO

Sierpień 2014

Abra nadal w schronisku w Gaju, czeka na adopcję.

ABRA, psiak w typie owczarka belgijskiego, czeka na dom stały (lub chociażby tymczasowy) w Schronisku w Gaju. Psinka została przez nas odebrana interwencyjnie z fatalnych warunków pod koniec roku 2012 i od tej pory jej codziennością są schroniskowe kraty…

Zdjęcia ze spaceru: