Tasman

Czerwiec 2015

Kocurek adoptowany!

07.06.2015

Tasman to nasz mały wulkan energii. Do tego czyścioszek. Dużą część czasu poświęca higienie osobistej – pewnie chce być piękny dla swojego nowego właściciela. Cudowny kociak – młodziutki, więc chętny do zabawy. Najchętniej bawi się z naszym psem. Chętnie też razem śpią. Jeśli nie z psem, to Tasman śpi z nami. Włącza mruczando, jak tylko widzi, że zamierzam go wziąć na ręce. Jest szczuplutki, więc mimo, że ma ok 7 miesięcy, wygląda na 4, ale wiem, że już niedługo przybierze na wadze. Kotek będzie wkrótce wykastrowany, a potem gotowy do adopcji. Kto pierwszy ten lepszy – warto mieć takie cudo.

Testy z wynikiem negatywnym – kocurek nie jest chory. Ma jeszcze katar, ale ładnie schodzi. Tasmi to wulkan energetyczny – bawi się wszystkim co znajdzie, nie boi się psów i innych kotów.

Ma ok. 7 miesięcy, jest wykastrowany, odrobaczony i zdrowy. Został znaleziony pod czyimś domem.

14.05.2015 

Kocurek jest skrajnie niedożywiony do tego stopnia że czarna sierść przybrała barwę rudą. Chłopak ma prawdopodobnie 7 lub 8 miesięcy, ale wygląda na cztery. Aktualnie jest na antybiotyku, gdyż psika, ale ładnie zareagował na pierwszą dawkę. Oczka już nie są zaropiałe. Dostał także kropelkę na wszoły i inne biegające pasożyty, gdyż miał ich sporo. Z charakteru anioł, już na sam widok ręki zaczyna mruczeć chce się przytulać. Fajnie było by znaleźć jakieś dt po wyleczeniu lub stały domek aktualnie mieszka niestety samotnie na ogródku.