Shandy

16.03.2015

New5071

Dziś do domu stałego pojechała SHANDY! Kotka bardzo szybko się aklimatyzowała, a po wyjściu z transporterka zauroczyła wszystkich swoim urokiem i pieszczotliwością. Pozdrawiamy!

28.01.2015

SHANDY jest wspaniałą kotką – kochana ciągle mruczy, drepta i ociera się o człowieka. Bardzo pragnie kontaktu z nim. Daj jej szansę, by mogła poczuć się bezpiecznie i zasypiać przy Twoim boku. Już tak długo czeka na swój własny kochający dom… 

Kontakt w sprawie adopcji: karolina.s@animal-security.pl!

30.09.2014

Kotka została znaleziona na ulicy w bardzo złym stanie – miała kleszcze oraz była bardzo wychudzona. Jej losem zainteresowała się Pani Paulina, która zgłosiła się do nas po pomoc. Kotka jest kochana i przyjaźnie nastawiona do człowieka.

04.10.2014

Shandy odwiedziła lekarza weterynarii, od którego dowiedzieliśmy się co nieco o stanie jej zdrowia. W tej chwili jest niedożywiona, ma delikatny koci katar i świerzbowiec. Jak tylko ją z tego wyprowadzimy, będzie szukała domku. Można już składać zapytania – kotkę wydamy wysterylizowaną i zdrową. Nie ma wszystkich ząbków, ale lekarz podejrzewa, że jest dość młodą kotką, szacujemy do 2 latek. 

20.12.2014