Majka

10.09.2015

MAJKA adoptowana!

 

MAJKA długo przebywała w jednej z gminnych przechowalni. Wkrótce czekał ją transport do schroniska.

Straszliwie zapchlona, skołtuniona, niezachipowana, z wyraźną niedowagą trafiła pod opiekę naszej Fundacji. Znalazła się w troskliwym Domu Tymczasowym, w którym odzyskała siły. Pilnie uczy się wszystkiego (potrafi już aportować, zdolniaszka!) i z wylęknionej, malutkiej chudzinki przemienia się w wesołą, wzorowo zsocjalizowaną, młodą panienkę, nie bez powodu tytułowaną przez jej tymczasowych Opiekunów „mistrzynią wtulania”.

Najprawdopodobniej nigdy wcześniej nie mieszkała w domu. Początkowo bała się wejść do środka, a spacer po panelach budził w niej lęk. Nie umiała chodzić na smyczy, zapierała się i siadała. Teraz, dzięki jej cudownym Opiekunom, malutka śmiga zawodowo.

Majka jest bardzo inteligentna, ciekawa świata, można ją wszędzie zabrać, a w jej żyłach niewątpliwie płynie krew wesołego terriera, a te psiaki z pewnością nie lubią się nudzić! Jest bardzo czujna i ma znakomity węch.

Majka ma max. 3 lata, waży niecałe 7 kg. Została gruntownie odrobaczona i zaszczepiona. Jej tymczasowi Opiekunowie donoszą, cytujemy: „Majka jest przekochana, nie sprawia żadnych kłopotów, a obcowanie z nią to czysta przyjemność”! :)

Szukamy dla Majki kochającego i odpowiedzialnego DOMU! Może zamieszkać z innym psem – samcem (w DT świetnie dogaduje się z psim rezydentem), wobec suczek bywa zadziorna.

Kontakt w sprawie adopcji: marysia@animal-security.pl lub karolina.k@animal-security.pl

Wspomóż MAJKĘ tutaj: http://www.dlaschroniska.pl/zwierzak/Majka/1429