GUSTLIK

GUSTLIK z rodziny ,,Czterej Pancerni i Pies”

12.09.2015

Maluch jest zdrowy z małymi przebojami po drodze.

Gustlik to kociak radosny i towarzyski.

Za około tydzień maluch będzie po raz pierwszy szczepiony i już niedługo będzie do adopcji.

Kontakt w sprawie adopcji: agnieszka@animal-security.pl

 

Rodzina „Czterej Pancerni i Pies”
25 sierpnia otrzymaliśmy prośbę o wsparcie w szukaniu domków stałych dla 5 kociaków, w wieku 6 tygodni. Kociaki miały same jeść, być zdrowe i gotowe do adopcji. Kotkę potrącił samochód, a maluchy zostały same i pewna Pani zdecydowała się nimi zaopiekować. Osoba zgłaszająca poinformowała nas, że tę Panią nie stać na dalsze utrzymanie kociaków i już nie daje rady z piątką maluchów (szósty zmarł).

W ten oto sposób kociaki trafiły do naszej fundacji. :) Przyjechały na kontrolę do lekarza weterynarii w ilości 4 – jeden ponoć został wydany – i już u nas zostały.

Maluchy mają maksymalnie 4 tygodnie, silny odruch ssania, są bardzo wychudzone, zapchlone do granic możliwości i mają koci katar… Są bardzo słabe. Kotki były karmione jakimiś saszetkami – nieodpowiednimi dla takich maluchów i mlekiem krowim. Kociaki są całe pokryte fekaliami, które w okolicach odbytu spowodowały odparzenia i wyłysienia. Maluchy są bardzo słabe, ale będziemy walczyć o ich życie.
Bardzo, ale to bardzo mocno będziemy potrzebowali waszego wsparcia i trzymanych kciuków.

Możecie wesprzeć maleństwa wpłacając darowiznę na nasze konto: Alior Bank 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532 lub kupując karmę tutaj: http://www.dlaschroniska.pl/zwierzak/Kociaki/1270