Diego

10.04.2014

Kochany, cudowny, gadatliwy, mądry, pieszczoch, taki właśnie jest Diego. Na zdjęciach troszkę brudny ze względu na ,,kąpiel” w piasku i buszowanie po krzaczkach, ale odmówić mu nie można. Jak tylko wychodzi słoneczko to Diego pierwszy czeka przy okienku, oczywiście cały czas na smycz, ale w niczym mu to nie przeszkadza.

24.03.2014

Dziś mamy dla Was najnowsze wieści i piękne zdjęcia z domu tymczasowego kocurka DIEGO!

Dzisiaj mieliśmy wiosenne sprzątanie ogrodu, widząc jak Diego ,,przylepiony” do szyby patrzył na ogródek, postanowiłam wziąć go na spacer. :) Rewelacja! Pierwszy raz spotkałam się z kociakiem, który tak ładnie chodzi na smyczy! Był bardzo… szczęśliwy. :) Kocurek jest cudny, bardzo spokojny (zero agresji), uwielbia, jak się go bierze na kolana i poświęca mu czas. :)

Kontakt w sprawie adopcji: karolina.s@animal-security.pl

13.03.2015

DIEGO jest wyjątkowy, bardzo szybko się adaptuje do nowego otoczenia: na kolanach siedział już pierwszego dnia. Jest wieeeeelkim pieszczochem, jak już zacznie się go głaskać, to nie da spokoju. Bardzo lubi towarzystwo innych kotó , dużo gada po swojemu prosząc o uwagę i ,,rozmowę”. Wzorowo korzysta z kuwety. Jest przepięknym czarnym kocurem, ma śliczną lśniącą sierść i tylko mały biały krawacik!

Kontakt w sprawie sprawie adopcji: karolina.s@animal-security.pl lub 790 450 457 (pon-pt 16:00-20:00).