Xavier

13.08.2014

Mocno wychudzony kocur zjawił się 10 lipca na os. Kwiatowym (Junikowo) w Poznaniu. Pani, która go zauważyła od razu udzieliła mu pomocy i zapewniła u siebie dom tymczasowy. Po kilku wizytach u weterynarza okazało się, że Xavier ma powiększone węzły chłonne, wszy w uszach i brak niektórych zębów. Lekarz zwrócił również uwagę na jego oskrzela i tchawicę. Ostatecznie kocurek dostaje antybiotyk, maść do uszków, leki na odporność, jest również inhalowany 1x dziennie. 

Niestety weterynarzom nie udało się ustalić wieku kota przez jego zły stan: skrajnie wychudzony, wyliniały, mało aktywny i z brakiem niektórych ząbków. 

16.08.2014

Bursztynek przebywał w domu tymczasowym, jednak nie mógł tam pozostać. Umieściliśmy go więc w płatnym hoteliku, jednak PILNIE SZUKAMY dla niego normalnego domu tymczasowego. Kocurek chorował, lecz jest już całkiem zdrowy, a przed trafieniem do tymczasowego Opiekuna zostanie wykastrowany. 

x

20.08.2014

Xavier w domu tymczasowym, nadal czeka na adopcję!

30.08.2014

Bezdomny dotąd kocurek Xavier został w końcu adoptowany! Jest nam miło poinformować, iż DYZIO (bo takim imieniem został ochrzczony) pojechał do domu stałego, w którym czeka go już samo dobro. Mamy nadzieję, że dogada się z całą Rodzinką! Pozdrawiamy! 

1

31.01.2015

Dyzio pozdrawia z domu stałego!