Tokio, Dallas i Stanley

07.08.2014

Kociaki zostały znalezione w lesie w Strzeszynie. Przeżyły dzięki wrażliwości pewnej kobiety, która poświęciła 30 minut na złapanie ich i odstawienie do bezpiecznego miejsca, a dzięki uprzejmości właścicieli stajni, maluchy mają ciepłe schronienie. 

W nocy dostały jedzonko, miskę z wodą oraz kuwetę. Odwiedziły również lekarza weterynarii, gdzie zostały odpchlone i odrobaczone. Teraz SZUKAJĄ DOMÓW STAŁYCH!

TOKIO – srebrny – to odważny i kontaktowy kociak. Można z nim prowadzić rozmowę – głośno mruczy. Super towarzysz dla nowego opiekuna. Lubi być brany na ręce i wtulać się w człowieka. Ma piękne srebrne umaszczenie. Umie już korzystać z kuwety. Został odrobaczony i odpchlony. Będzie wykastrowany i zaszczepiony. 

DALLAS – biało-pręgowany – Nna początku unikał kontaktu z człowiekiem, ale już trzeciego dnia chętnie przychodził i nadstawiał się do głaskania. Teraz już sam chętnie przybiega do opiekuna. Lubi być brany na ręce, wtedy może się przytulać. Słodki, delikatny mały kocurek. Da wiele radości nowym opiekunom. Oczywiście, jak widać na zdjęciach, jest pięknie umaszczony. Umie już korzystać z kuwety. Został odpchlony i odrobaczony. Będzie wykastrowany i zaszczepiony,

STANLEY – trzeci z braci, umaszczenie srebrne. Ma charakterystyczny różowy nosek, z czarną plamką. 

06.09.2014

DALLAS i TOKYO adoptowani!

10.09.2014

STANLEY adoptowany!