Rozi

KOCHANI,

PILNIE SZUKAMY DOMU TYMCZASOWEGO DLA ROZI! KOTKA ZOSTAŁA WYRZUCONA Z AUTA, NIE MA GDZIE SIĘ PODZIAĆ! Kiedy wczoraj poinformowaliśmy o tej interwencji, wielu z Was zainteresowało się losem kotki, jednak nadal NIE MAMY DT!  Nasi wolontariusze mają już zapełnione domy, brakuje nam miejsc… 

Przypominamy historię: kot ze zdjęcia został wyrzucony na oczach świadków na poznańskim osiedlu Lecha. Właściciel, jeśli można go tak nazwać, wsiadł do samochodu i jak gdyby nigdy nic – odjechał! Pewna Pani zabrała zdezorientowanego czworonoga, który w tej chwili przebywa u niej w awaryjnym domu tymczasowym. 

Niestety nie może tam zostać z różnych przyczyn, więc szukamy dla niego domu tymczasowego, który zaopiekuje się kociakiem, do momentu znalezienia domu stałego. Jeśli ktoś z Was nie może przygarnąć tej biedy, prosimy o udostępnianie, taka forma pomocy potrafi zdziałać cuda. Wierzymy, że uda się pomóc kolejnemu maluchowi w potrzebie!

11.04.2014

Dziś zabraliśmy ROZI na kontrolę weterynaryjną, podczas której została odpchlona, a także dostała lek rozkurczowy. W obecności psa nie czuła się źle, więc być może wiec nadaje się do domu z innym czworonogiem. Dziewczyna jest bardzo grzeczna i kochana.