Nina, Nori, Nessi, Niki, Nala

25.06.2014

KOCIĘTA Z MAMĄ

Kochani, na zdjęciu nasze odkrycie z 25 czerwca. Mieliśmy tylko zabrać kotkę do sterylizacji, a okazało się, że jest ona mamusią 4 pięknych kociąt! Nie mogliśmy zostawić takich maluchów, dlatego osoba, która je znalazła, podjęła się opieki nad nimi. W ten oto sposób przybyło nam mordek do karmienia. :) 

W tej chwili cała rodzinka jest w klinice, dlatego prosimy o wsparcie nas finansowo! Chcemy działać i pomagać takim przypadkom, dlatego nie możemy pozwolić sobie na długi u weterynarzy. Oni i tak są dla nas bardzo wyrozumiali. Mamusia ma bardzo wysoką temperaturę i na tę chwilę nie wiemy czy nie będzie potrzebowała leków. 

07.07.2014 

Rodzinka została znaleziona znaleziona przez wolontariusza Fundacji Animal Security. Po kontrolnej wizycie u lekarza weterynarii okazało się, że matka ma gorączkę oraz zapalenie gruczołów mlekowych. Po paru dniach w klinice, kocia rodzina trafiła do domu tymczasowego w Wirach. Zwierzaki nauczyły się już korzystania z kuwety i z chęcią poznają domowe wygody. 

Nina – kocia mama (wiek nie znany, ale jest młoda) – nie drapie mebli, na łóżko wchodzi tylko, aby poprosić o jedzenie, jest bardzo mądra. Nie siedzi na kolanach, ale to raczej kwestia czasu. Jest spokojna i jeszcze nie wykazuje chęci do zabawy – jest zbyt zmęczona opieką nad maluchami. Szybko się uczy.

Maluszki mają około miesiąca. Ledwo potrafią biegać, ale nie przeszkadza im to we wspólnym figlowaniu. Korzystają z kuwety. Są odrobaczone. Wszystkie to dziewczynki: Nala, Nessi, Niki i Nori.

 

Nina – mama do adopcji!

Nori – do adopcji!

Nessi – adoptowana!

Nala – adoptowana!

Niki – do adopcji!

ne06.08.2014

Nessi pojechała do domu stałego!

09.08.2014

Dziś do domu stałego zawieźliśmy kotkę NALĘ, drugą z rodzeństwa. Domków szukają nadal Nori i Niki, a także ich piękna kocia mama – Nina.

12.08.2014

NIKI i NORI do adopcji! Również ich mama – NINA.

19.08.2014

Adoptowana została dziś kotka NORI, a poniżej zdjęcia z domu stałego!

10.08.2014

Wiadomość od opiekunki:

Nessie ma się bardzo dobrze rządzi. Ma apetyt ciągle się bawi i przy okazji broi, jest bardzo energiczna i się expresem do nas przyzwyczaiła, nie odstępuje nas na krok. Jest naszym oczkiem w głowie.

30.09.2014

Jest nam bardzo miło poinformować, iż NINA nie szuka już nowego domu! Poszczęściło jej się i zauroczyła swoich Tymczasowych Opiekunów na tyle, że postanowili mieszkać z nią już zawsze!
1

12.10.2014

Niki adoptowana na początku września pozdrawia ze swojego domu! Rośnie w zastraszającym tempie, rozkochała w sobie domowników i przejęła władzę nad psem. Pozdrawiamy!

13.12.2014

POZDROWIENIA Z DOMU STAŁEGO!

„Kocurek zmienił imię z Nessie na Biszkopt jest bardzo radosny i wesoły, bardzo szybko wyrósł, został już wykastrowany. Wspaniale dogaduje się z kocurem i suczką jest jednym słowem idealnie. Ma spory apetyt i co najważniejsze jest ukochanym naszym skarbem „