Jinks

Oto Mr. Jinks, maluszek znaleziony na polu i przygarnięty przez Fundację Koci Pazur. Od kilku dni jest jednak pod opieką naszej Fundacji i przebywa w domu tymczasowym. Wczoraj (21.02.2014) poddany został zabiegowi kastracji, przez co nie czuł się najlepiej, lecz dzisiaj jego humor znacznie się poprawił. Jest przecudny, przytula się i mruczy cały czas! Widać, że potrzebuje ciepła i zainteresowania opiekuna! Kociak oczywiście jest DO ADOPCJI!

01.04.2014

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”120px” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]ADOPTUJ MNIE![/dropshadowbox]UWAGA! UWAGA! JINKS to prawdziwa przylepa!

Kociak wciąż szuka osoby, która pokocha jego wspaniały charakter – maluch uwielbia przytulać się i spać ze swoim tymczasowym opiekunem. Naprawdę ciężko „odkleić” go od kolan, na których mógłby przesiadywać całymi dniami!  Jinks jest wiernym towarzyszem człowieka, przyjacielem, którego za każdym razem wita w drzwiach swoim serdecznym mruczeniem. Powoli zaczyna także ufać psom. Czy znajdzie kogoś, kto obdarzy go miłością?

Zainteresowanych adopcją prosimy o pilny kontakt!

20.05.2014

Nasz piękny kocurek JINKS pozdrawia z domu stałego! Jesteśmy szczęśliwi, bo trafili mu się naprawdę wspaniali ludzie, co do których nie mamy żadnych wątpliwości. Jak pisze obecna opiekunka:

Jinks ma się dobrze. Szaleje po całym mieszkaniu (łącznie z nocą), przytula się, zaczepia spanikowaną kicię (mamy nadzieje że w końcu przestanie się go bać), je za pięciu i chodzi za nami krok w krok.
New2776

01.03.2015

POZDROWIENIA Z DOMU STAŁEGO! 

U nas Lando (dawniej Jinks) broi jak zwykle. Powoli wypuszczamy koty na balkon (ten z siatką) i jest z tego powodu bardzo szczęśliwy. Cwaniak wylizuje jedynie sos, jak dostaje jedzenie i jest kotem z ADHD. Pakuje się na kolana, ale na max 4 minuty, bo musi się znowu wybiegać. Po 15 minutach szaleństwa wraca na kolana… Najbardziej lubi się bawić gumkami do włosów. Aż się trzęsie jak widzi jakąś… potrafi dobierać mi się do włosów, byleby tylko jakąś zdobyć!