Heniu

 17.09.2014

HENIU, to jeden z pięciu maluchów, które wychowywały się w pobliżu Aeroklubu Poznańskiego. Dwóm z nich już pomogliśmy, pozostały jeszcze dwa. Piąty został zabrany przez lokalnego mieszkańca.

Czarno-biały kocurek trafił już do domu tymczasowego, w którym będzie czekał na adopcję. Jak pisze jego Opiekunka: „przyjechał w piątek i potrzebował tylko dnia, aby się do nas przekonać. Jest bardzo kochany, chętny do zabawy, również z dziećmi. Przekonał do siebie nawet mojego kocura, więc dogada się z każdym kotem. Jest czysty i korzysta z kuwety. Bardzo chciałby wychodzić na dwór, wiec domek z ogródkiem, to pewnie byłoby spełnienie marzeń.”

BEZDOMNE KOCIAKI

HENIU W DOMU TYMCZASOWYM

21.09.2014

Heniu to niesamowity przystojniak, który pięknieje z dnia na dzień. Jak pisze jego Tymczasowa Opiekunka: „Jest wspaniały i bardzo mądry, uwielbia się bawić oraz przytulać nieziemsko przy tym mrucząc. :)”

24.09.2014

Na zdjęciach nasz największy przystojniak w drodze do lekarza weterynarii. Jak to często u maluchów bywa, Henio ma biegunkę, lecz dostał już leki i z niecierpliwością czekamy na poprawę. Przy okazji wizyty zrobiliśmy kocurkowi test panleukopenię – wynik negatywny. :)

01.10.2014

HENIU, nasz wyjątkowy przystojniak, był w poniedziałek ostatni raz na zastrzyku! Teraz czuje się już świetnie, biegunki minęły i nadrabia zaległości w jedzeniu! Choroba minęła, a kocurek znów ma mnóstwo sił do zabawy i psocenia! HENIU jest urodzonym modelem! Jak pisze Tymczasowa Opiekunka: „Kocurek, jak tylko widzi aparat, to szybko podbiega i pozuje, a pasek od aparatu jest jedną z jego ulubionych zabawek.”

14.10.2014

Jak pisze Tymczasowa Opiekunka:

Heniu jest przekochanym, cudnym i bardzo mądrym pieszczochem. Prawdziwy z niego kocur, nie boi się niczego, nawet jak moje kocury próbują go ,,ustawić”, to nic sobie z tego nie robi. Uwielbia się bawić, a najbardziej spędzać czas z człowiekiem.

20.10.2014

Coś się dzieje z Heniem. Późnym wieczorem w piątek zaczął się dziwnie zachowywać, jak pisze jego tymczasowa Opiekunka: „był ospały i wydawało się, że delikatnie kuleje na jedną łapkę. Ponieważ ładnie jadł i pił, postanowiłam poczekać do soboty i zobaczyć, czy coś się zmieni. Wczoraj Heniu cały czas spał, przychodził tylko na jedzenie i do kuwety.” Po zbadaniu kocurka okazało się, że magorączkę i obolałą łapkę… Dostał zastrzyk przeciwbólowy i przeciwzapalny. Czekamy na poprawę.

22.10.2014

New4181A tak oto nasze kociaki – Heniu i Kitka odpoczywają po wizycie u lekarza weterynarii.

Kocurek będzie miał kontynuację antybiotyku przez 7 dni, a gorączka już po pierwszej dawce spadła. Kitka natomiast ma powiększone węzły chłonne i nie znamy przyczyny tego stanu, lecz będziemy ją obserwować. Humor Henia już się poprawił – ładnie je i pije, zaczął się też bawić i biegać. Kociaki każdego dnia dostają lek na odporność i czeka je ponowne odrobaczanie. Do tego czasu będą dalej wypoczywać w domu tymczasowym i czekać na adopcję.

13.11.2014

 16.11.2014

HENIO adoptowany!

10.02.2015

Gibson (dawniej Heniu) to łobuziak i największa pociecha. jaką mieliśmy do tej pory możliwość poznać. Zawojował nie tylko wszystkich domowników, ale także naszych znajomych i rodzinę. Jest pieszczochem, miziakiem i kochanym łobuziakiem, któremu każda psota uchodzi bez problemu. Muszę przyznać, że Gibson wprowadził wiele radości i spontaniczności w nasze codzienne życie, ale także w życie swojej kociej (spokojnej i opanowanej) siostry.