Gacek

13.08.2014

GACEK został znaleziony na ul. Dąbrowskiego w Poznaniu w kole samochodowym. Niestety nie wiemy dlaczego tam się znajdował i dlaczego został zbyt szybko odłączony od matki. Być może ktoś się go pozbył lub maluszek sam się zgubił. Jego wiek na dzień dzisiejszy oceniono na ok. 6-8 tygodni.

Jest mały, ale je samodzielnie. Nie boi się ludzi, jest bardzo przyjaźnie do nich nastawiony. Jak na malucha przystało, uwielbia się bawić i chciałby to robić cały czas! :)

Zaliczył już pierwszą wizytę u lekarza weterynarii, gdzie został odrobaczony i odkleszczony. Miał infekcję oczu, lecz dzięki podawanym lekom jest już coraz lepiej. Zachowuje czystość i potrafi korzystać z kuwety.

Przebywa w domu tymczasowym w Poznaniu.

New388627.08.2014

Cudowne wieści od cudownego kotka! GACEK rozkochał w sobie tymczasową opiekunkę (jest w tym świetny, więc zdobycie serduszka nie trwało długo), która postanowiła zaopiekować się nim już na stałe. Nie odstępuje jej na krok i delikatnie pomiaukując zdobywa niekończące się mizianki. Powodzenia maluszku! Będziemy obserwować, jak dorastasz.