Czoko

CZOKO to wspaniały psiak w typie rasy jamnik. Nadaje się do mieszkania z innymi psami. Jest niezwykle kochany i przyjacielski. Czoko został porzucony przez rodzinę i trafił do schroniska w Gaju. Mieszkał tam dwa lata, aż przy pomocy wolontariuszki naszej Fundacji został stamtąd wyciągnięty.

17.04.2014

Psiak został adoptowany i pojechał do nowego domu w Poznaniu na ul. Grochowskiej. 

20.04.14

Zastaliśmy telefonicznie zawiadomieni, że Czoko uciekł z domu. Szukaliśmy go dwa dni po całym Poznaniu, do pomocy zgłosiło się wielu ludzi dobrej woli. Mijały dni, a od 21 kwietnia godzin popołudniowych nie było żadnych wieści o tym, gdzie psiak przebywa, nikt go nie widział. Nadzieja na odnalezienie malucha malała aż do dnia 23 kwietnia kiedy to dostaliśmy telefon – Czoko jest na kwarantannie w schronisku. Czym prędzej wyciągnęliśmy go ze schronu i zabraliśmy do domu tymczasowego naszej wolontariuszki. Podjęliśmy decyzję, że szkrab nie wróci do nieodpowiedzialnej opiekunki. Teraz Czoko jest bezpieczny i czeka na dom stały.

Więcej zdjęć: KLIKNIJ TUTAJ

14.09.2014

CZOKO pojechał do swojego domu stałego! Pozdrawiamy! :)

29.09.2014

Jesteście ciekawi, co słychać u CZOKO? – Mamy nowe wieści od jego Opiekunki:

„Chłopak sam już wbiega po schodach na górę, choć z innymi psami wciąż jest na dystans, ale codziennie z jakimiś się kontaktuje na spacerach i jest powoli lepiej, w niedzielę nawet był na wybiegu psim – z rana, żeby było mało psów. Lubi swoje legowisko, ale z radością wskakuje na kanapę. :)”