Bols

Mam WOJest nim Pani Justyna!
BARDZO DZIĘKUJĘ!

Zostaliśmy poproszeni o pomoc w znalezieniu domu tymczasowego dla mieszańca jamnika – mamy nadzieję, że się to uda! Niestety Pani, u której czworonóg w tej chwili przebywa, wyjeżdża i nie będzie mogła się nim zaopiekować.

Z opisu Pani Agnieszki wynika, że psiak został znaleziony 27 lutego przy ul. Strzeszyńskiej w Poznaniu. Jest bardzo grzeczny, spokojny i karny, a swoje potrzeby bezproblemowo załatwia na zewnątrz. Noc spędził śpiąc spokojnie w ciepłym mieszkanku. W miejscu, w którym został zauważony nie ma ogłoszeń o zaginięciu, więc nie jest pewne skąd się tam wziął – uciekł sam, czy może ktoś go celowo wyrzucił/zostawił. 

08.03.2014

Bols pojechał do domu tymczasowego, w którym oczekuje na adopcje. Jest przesympatycznym, grzecznym i bardzo całuśnym pieskiem. Jego relacje z królikami, kotami i innymi psami są bardzo pozytywne. : ) Psiak został zaszczepiony – pełen komplet, odrobaczony i odpchlony. Czeka go jeszcze usuwanie kamienia nazębnego ale to niebawem, podczas zabiegu kastracji.

31.03.2014

Bolsik już wykastrowany, kamień wraz z czterema zębami usunięty. Słowa tymczasowej opiekunki:

Jest najkochańszym psem jakiego miałam na dt! Jest bardzo inteligentny, wszytkie komendy rozumie, wszystkie polecenia wykonuje – jest zajebisty!” 

….i gotowy DO ADOPCJI! 

21.04.2014

” Tak fajnego, kochanego przytulankowego psa jeszcze nie spotkałam. Jest jeszcze odrobinę wstydnisiem, ale za swoją panią idzie wszędzie. Oaza spokoju do mojego syna, który mógłby go tulić i głaskać cały czas.