Bajka, Bójka i Brawurek

23 kwietnia nasze wolontariuszki przeprowadzały rutynową akcję łapania wolno żyjących na terenie Poznania kotek w celu ich sterylizacji. Jednak dzień ten zakończył się wyjątkowo – podczas wizyty w jednej z jeżyckich piwnic dziewczyny zabrały ze sobą piękne czarne trojaczki.

Bobasy są w wieku ok. 4 tygodni, zostały już odrobaczone i umyte z kurzu, przebywają w domu tymczasowym. Maluchy to dwie dziewczynki i jeden chłopak, rodzeństwo SZUKA DOMU OD ZARAZ! Powolutku uczą się korzystać z kuwety, są bardzo inteligentne. Jedna kotka ma zaropiałe oczko, lecz powinno niedługo zostać wyleczone.

Nie udało nam się zrobić wielu zdjęć, bo kociaki są bardzo ruchliwe, ale postaramy się to nadrobić w ciągu najbliższych dni! 

W sprawie adopcji prosimy o kontakt!

Ostatnie zdjęcie prezentuje warunki, w jakich przebywały kocięta.

Nowe zdjęcia maluchów!

11.05.2014

BAJKA jest już w domu stałym, a Bójka i Brawurek w nowym domu tymczasowym! Oto zdjęcia dwójki do wzięcia:

19.05.2014

BÓJKA i BRAWUREK pojechały razem do domu stałego! Teraz już cała trójka ma wspaniałych opiekunów. Będziemy za Wami tęsknić, kochane maluchy!

07.09.2014

Dziś otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość od Opiekunki jednej z dziewczynek – oto, co przeczytaliśmy:

„Bajka (aktualnie Emilka) ma się świetnie, jest zdrową i dominującą panią domu, nasze psy ma pod pantoflem choć i one uwielbiają wspolne zabawy, a zwlaszcza takie, kiedy np. Emi podgryzie co nieco z znalezisk na stole kuchennym, a potem łapką stracą resztki na dół i każdy zwierzak jest zadowolony. Kochamy ją całym sercem, a to małe cudo w pełni odwzajemnia nasze uczucia.”