10.07.2014
Kocięta zostały znalezione wraz z kocią Mamą niedaleko domu pewnej kobiety, która zaoferowała im dom tymczasowy. Te słodkie biało-czarne ślicznotki mają ok. 1,5 miesiąca i są do adopcji! Chłopczyk ma na imię Alf (czarno-biały), a dziewczynka to Amelka (biała). Ich mamusia natomiast, to dumna ze swoich pociech, Adela, która również szuka domu.
05.08.2014
Dziś zawieźliśmy naszą Podopieczną kotkę AMELKĘ do domu stałego! Życzymy powodzenia i czekamy na nowe zdjęcia! Jej braciszek –ALF, nadal czeka na adopcję!
13.08.2014
Nasz czarno-biały malutki kocurek nadal czeka na adopcję! ALF, bo tak ma na imię, o dom stały modli się nawet do kamienia. Czy można mu odmówić? My sądzimy, że raczej nie i mamy nadzieję, że wkrótce zwierzak znajdzie swojego jedynego Opiekuna.
15.08.2014
Na zdjęciach prawie cała biała kotka AMELKA, która z domu stałego pozdrawia wszystkich Fanów Fundacji AS! Dziewczynka przypomina, że na adopcję czeka jeszcze jej braciszek – ALF.
20.09.2014
Kocurek ALF został adoptowany i pojechał do domu stałego! Mamusia ADELA również ma dom – zostanie na zawsze u Tymczasowych Opiekunów.
17.01.2015
Pozdrowienia od Amelki!