Goldi

Szukamy nowego domu dla tego pięknego psiaka. Oto poruszający mail, który do nas trafił:

„Z uwagi na kilka czynników życiowych jestem zmuszony rozstać się z moim przyjacielem – Goldim. Nie ukrywam, że to jedna z najtrudniejszych decyzji, z jaką przystało mi się zmierzyć w moim dotychczasowym życiu. Teraz najważniejszą kwestią dla mnie jest znalezienie idealnego dla niego domu oraz przekazanie go w dobre ręce.

Goldi ma 4 lata – urodził się 19 października. Jest to wspaniały pies, jest bardzo inteligentny, czuły, potrafi bardzo się cieszyć z zabaw z nim, docenia również to kiedy zabiera się go na długie spacery. Potrafi również znaleźć sobie miejsce i „psa brak” lub znaleźć sobie zajęcie z piłką. Bardzo lubi towarzystwo ludzi, nigdy nie przejawił żadnych oznak agresji, uwielbia dzieci.

Potrzebuje ciepłego, kochającego, wesołego i aktywnego domu. Potrzebuje także dużo aktywności – codziennych, długich spacerów, wybiegania, zabawy, uwagi, lubi pływać – ale to chyba jak każdy labrador! Goldi lubi dużo ruchu, a siedzenie w domu wpływa negatywnie na jego samopoczucie. 

Goldi jest zdrowy i nigdy nie cierpiał na żadne dolegliwości. Posiada chip i paszport z aktualnym szczepieniem.

Przed kontaktem zastanów się proszę dobrze czy znajdziesz na niego czas? Odpowiadając napisz proszę parę słów o sobie, a także dlaczego chcesz mieć psa, czy masz doświadczenie z psami (jeśli tak to jakie), czym się zajmujesz i gdzie mieszkasz (dom/mieszkanie, dzielnica, ile osób etc.) Chciałbym także mieć chociaż kilka razu w roku możliwość odwiedzenia Goldiego.”