Leo

31.01.2015

Dziś wspaniała wiadomość – kocurek, który został znaleziony kilka dni temu w Szczytnikach, odnalazł swojego właściciela i jest już bezpieczny! KEMOT (bo tak ma na imię) pojechał już rano do swojego prawdziwego, stałego domu.

Historia ta zakończyła się happy endem, jednak wszystkich opiekunów zwierząt przestrzegamy – aby uniknąć takich sytuacji, prosimy o chipowanie psów i kotów! Dzięki temu zagubione pupile szybciej odnajdą drogę powrotną do domu…

New4906

27.01.2015

Znaleziony w Szczytnikach pod Poznaniem, wykastrowany, zadbany i bardzo odważny. Może ktoś go szuka? A jeśli nie, to jego historia:

Dzisiaj rano, po śnieżnej nocy Leo stwierdził, że to już koniec! Ma dość deszczu, śniegu, wiatru i mrozu! Postanowił ZAMIESZKAĆ W DOMU. Zobaczył otwierający się garaż i z przeraźliwym „miaukiem” wszedł do niego i nie chciał wyjść. Gdy jednak zorientował się, że człowiek wsiada do samochodu i chce odjechać, zadecydował, że bez niego się nie ruszy! I w ten sposób Leo wsiadł do samochodu, wtulił się w kolana z głośnym pomrukiem, zasnął i przyjechał do Poznania. Odwiedził lekarza, ale jest w 100% zdrowy i teraz odpoczywa szczęśliwy w domu tymczasowym. 

Jeśli jego własny człowiek się nie pojawi, to Leo będzie do adopcji!