Czesio

18.11.2015 CZESIO za Tęczowym Mostem

Niektóre psy gasną w schroniskowym kojcu.. Czesław miał szczęście, ostatnie lata swojego życia, miał prawdziwy dom. Chociaż był to tylko dom tymczasowy u Jacka i Fanty, był pełen miłości, szczęścia i poświecenia. Czechu, żwawy grubasek, kochający życie, naśladujący Fantę we wszystkim, wtulający łeb w człowieka… odszedł po cichutku 18 listopada 2015r.

Kontakt w sprawie adopcji:
Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt Sfora Husky – nr 531 21 66 50 

15.04.2015

Ach, te wiosenne metamorfozy cieszące oko! Oto Czesio – wielka kula miłości! Już coraz zgarbniejszy i co najważniejsze: w znacznie lepszej kondycji. Psiak cierpiał na skrajną otyłość, zagrażającą jego zdrowiu, a dzięki Waszemu wsparciu: zbiórce na specjalistyczną karmę weterynaryjną, a także niesłychanemu zaangażowaniu jego Tymczasowego Opiekuna – Czesio stopniowo chudnie! Jak donosi jego Wspaniały Dom Tymczasowy, chłopak odzyskuje sprawność, czas spacerów się wydłuża, a Czesio pokonuje dystanse z coraz wiekszą werwą – jak przystało na prawdziwego Psa Północy. Odchudzanie – to proces, ale pierwsze zgubione kilogramy cieszą szalenie! Kochani, dziękujemy! Warto pomagać!

11110864_897771083620146_8444957160505290515_n

19.02.2015

1

Psiak trafił do naszego wspaniałego domu tymczasowego, w którym odzyskuje radość i sprawność pod czujnym i troskliwym okiem Tymczasowego Opiekuna, a także przygarniętej przez niego przed laty Cudownej Psiej Rezydentki o imieniu Fanta.

Czesław spędził niemal całe swoje życie za schroniskowymi kratami. Wypatrzyła go niezrównana w działaniach Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt Sfora Husky, z którą prężnie współpracujemy i pomagamy sobie przy wielu okazjach. Tak stało się w przypadku Czesia – postanowiliśmy razem wyrwać go ze schroniska i przywrócić mu nadzieję na kochajacy dom!

Czesław – to pies w wieku ok 5-6 lat w typie siberian husky. W kontakcie z człowiekiem jest przeuroczy! Uwielbia przytulanie i głaskanie. Bardzo długo przebywał w schronisku. Zapomniany i przez nikogo niekochany marzył o przyjaznej dłoni, która podrapałaby go za uchem. Tymczasem nikt go nie odwiedzał, całe dnie spędzał w niewielkim kojcu, aż zapomniał zupełnie, jak to jest spacerować, biegać, cieszyć się tym wszystkim, co najbardziej kochają i czego potrzebują psy północy, by w pełni realizować cechy tej cudownej rasy.

Psiak ma ogromną NADWAGĘ! Otyłość u psów prowadzi do poważnych schorzeń: zaburzenia czynnościowe, metaboliczne, cukrzyca, schorzenia ortopedyczne, nowotwory oraz choroby układu krążenia, oddechowego i moczowo-płciowego. W jego przypadku, ZAAWANSOWANE STADIUM OTYŁOŚCI, ratunkiem – obok ruchu, którego intensywność musi być stopniowana – jest bezwzględna DIETA!

Bardzo chcemy, by Czesio żył jak najdłużej, dlatego w porozumieniu z lekarzem weterynarii postanowiliśmy zamówić dla niego specjalistyczną karmę dietetyczną. Marzymy, by kupić mu 14 kg ROYAL CANIN OBESITY MANAGEMENT. Koszt takiego opakowania wynosi 239,80 zł.

BARDZO PROSIMY o wsparcie finansowe! Wierzymy, że pomożecie przywrócić Czesiowi zdrowie!

Czesio to wielka kula miłości – pomóżmy mu odzyskać sprawność!

ZBIÓRKA: http://www.siepomaga.pl/r/czesio