Zeus

zeus

Imię: ZEUS

Płeć: pies

Wiek: ok 4 lata

Kastracja: tak

Zeus potrzebuje wsparcia. Podarujesz mu prezent? Zrobisz to KLIKAJĄC TUTAJ.

Zeus ma 3 lata i jest psiakiem rasy Pitt Bull Terrier. Kupiony przez młodego chłopaka dla szpanu, zwykłej pokazówki, być może udowodnienia sobie własnej siły i odwagi – trudno to określić. Kto zna te psiaki, wie, że są to bardzo żywiołowe stworzenia potrzebujące dużo spacerów, zabawy, ale przede wszystkim miłości człowieka, miłości, której nasz Zeus nigdy nie zaznał. Jego życie było okropne – zamknięty w małym, ciasnym mieszkaniu, w otoczeniu ludzi, którzy nie stronią od alkoholu. I tak Zeus stał się zbędną „rzeczą”. Za to, że chciał wyjść, bawić się, żyć jak normalny pies, otrzymywał kopniaki! Aż pewnego dnia Zeus powiedział: dość i obronił się jak każda normalna, czująca istota… Wtedy jego właściciele wydali na niego wyrok… wyrok śmierci, najłatwiejszy sposób pozbycia się problemu, którym stał się pies…. Na szczęście w porę ktoś nas zawiadomił i zdążyliśmy zabrać Zeusa. Zeus 16.06.2014 przeszedł pod naszą opiekę! Jest wulkanem energii, a jednocześnie małym dzieckiem domagającym się miłości i dotyku człowieka.

Zeus został WYKASTROWANY, przebywa w hoteliku Dzika Kępa, w którym troskliwie opiekuje się nim behawiorystka. Psiak zyskuje nowe życie!
DONIESIENIA z Hoteliku
Hotelik Dzika Kępa – to miejsce, w którym Zeus robi ogromne postępy. Pod okiem opiekunki skrzywdzony psiak otwiera się, uczy spacerować, bawić. Depresja i rezygnacja powoli znikają (okazało się nawet, że Zeus to prawdziwy entuzjasta jazdy samochodem. Rozpromieniony wygląda przez okno i zawsze chętnie towarzyszy w podróżach).
Zeus, jak przystało na najprawdziwszego władcę błyskawic, to pies o silnym charakterze, ale jeszcze nieukształtowanym. Chłonie jak gąbka, dlatego tak ważne jest, by był pod odpowiednią opieką. Koszmarne doświadczenia sprawiły, że stracił wiarę w człowieka. Nic dziwnego, jeżeli ten uczył go agresji, nigdy nie okazywał czułości, bił. Teraz psiak się socjalizuje, jest coraz bardziej radosny, chodzi bez kagańca.

NAJNOWSZE INFORMACJE:
W Dzikiej Kępie zagubiony Zeus stał się fantastycznym psim towarzyszem! W hoteliku wydobrzał i przygotował się do zamieszkania w swoim własnym, kochającym domu. W tej chwili Zeusek szuka DOMU STAŁEGO!
Powinien trafić do Opiekuna/Opiekunki:

    • z doświadczeniem, znającego temperament i wymagania rasy (spokojnego, ale konsekwentnego)
    • wymarzony dom: bez innych zwierząt i dzieci

 

  • dodatkowo Pani Magdalena z Dzikiej Kępy oferuje (chętnym) nowym Opiekunom malutkie szkolenie. Warto skorzystać z jej wiedzy i doświadczenia – wzbogacające przeżycie!

 

Kontakt w sprawie adopcji: maria@animal-security.pl
Więcej informacji i zdjęć na Facebooku: KLIKNIJ TUTAJ!