J.Lo aka JENNY

jenny17.04.2016 o dość późnej porze otrzymaliśmy maila ze zgłoszeniem o poniższej treści:

,,Witam serdecznie,

Wczoraj wieczorem z córką (…) znalazłyśmy kotkę. Była za płotem jakiegoś opuszczonego domu (prawdopodobnie działki ogrodowej) i przeraźliwie miauczała, wyraźnie prosiła o pomoc, próbowała do nas dojść. Pomogłam jej przejść przez dziurę w płocie, zorientowałyśmy się że jest w bardzo zaawansowanej ciąży, cały czas szła za nami i miauczała, córka wzięła ją w końcu na ręce i zabrałyśmy ją do domu. Na klatce zaczęła rodzić, dzwoniłam do Straży Miejskiej, Policji, do różnych fundacji ochrony zwierząt, niestety albo nikogo nie zastałam, albo byłam odsyłana. Po 22.00 udało mi się w końcu dodzwonić do Straży Miejskiej, zorganizowano weterynarza i po krótkim czasie był już u nas ze strażą. Kotkę z jednym maluchem zabrano, jaki dalej będzie jej los? Czy maluchy nie będą uśpione? Jakie są procedury w takich sytuacjach? Czy Państwo możecie „przejąć” kotkę z jej maluchami? W jaki sposób można jej pomóc?

Bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam,,

Następnego dnia Pani skontaktowała się telefonicznie o wskazanej przez nas godzinie i przekazała informacje o miejscu przebywania kotki. Maluchy miał zostać uśpione, a mama powinna trafić do schroniska. Na szczęście wszystko ,,dobrze” się ułożyło i kotka trafiła pod nasze skrzydła. W tej chwili jest bezpieczna wraz z trójką swoich dzieci w naszym domu tymczasowym.

J.Lo aka Jenny (Jennifer Lopez) to cudowna, młoda kotka. Uwielbia człowieka, da sobie zrobić wszystko, daje dotykać dzieci, je, śpi, wygląda na zdrową i odpoczywa. Jest cudownie miziasta i po prostu urocza, kradnie serce w sekundę.

Maluchy to 2 chłopców Ricky i Enrique i dziewczynka Shakira. Shakira jest najmniejsza, ma piękne szylkretowe ubarwienie, Ricky to największy chłopak, ma białą muszkę i białe plamki w kształcie trójkąta pod pachami i na podbrzuszu. Enrique też jest ,,ubrany” w muszkę i plamkę na podbrzuszu. Wszystkie wyglądają zdrowo i pięknie nabierają sił.

Kotki w momencie przejęcia były już na świecie i nie mogliśmy pozwolić na uśpienie ich.
Wszystkich jednak prosimy o rozwagę i sterylizację swoich kotów! J.Lo i dzieci będą szukały nowych opiekunów za około 3-4 miesiące.

J.Lo najprawodpodobniej byla wyrzucona, ponieważ jest dużym, zadbanym kotem i przypuszczalnie kiedy ,,właściciel” dowiedział się o ciąży, po prostu pozbył się kłopotu. Kotka nie ma chipa.

Już dzisiaj prosimy Państwa o zakup jedzonka dla maluszków i żwirku dla mamy.
Można również pomóc nam w utrzymaniu rodzinki oraz zapewnieniu opieki weterynaryjnej wpłącając darowiznę na: Fundacja Ochrony Zwierząt ANIMAL SECURITY
ul. Hetmańska 54
60-219 Poznań

Alior Bank 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532

dla przelewów z zagranicy:
Alior Bank
IBAN: PL11 2490 0005 0000 4500 2768 5532
Swift: ALBPPLPW
PayPal: hania@animal-security.pl