Kropka

14.03.2014

Dziś suczka w typie rasy cocker spaniel została interwencyjnie odebrana właścicielowi – potworowi, który twierdził, że psu nic nie jest, „bo przecież dostaje jedzenie”. Czworonó został natychmiast przewieziony do weterynarza i podłączony pod kroplówkę. Zwierzę było odwodnione, wychodzone, zaniedbane, z zapaleniem skóry, ogromną przepukliną oraz pchłami usianymi tak gęsto, że cała sierść się ruszała jak na wietrze. Do tej pory pies nie widzi, gdyż ma zaropiałe i chore oczy. Po badaniach krwi i kału i dokładnym określeniu stanu zdrowia, zostanie podjęta decyzja co do usunięcia przepukliny.

11.04.2014

Dziś psinka odeszła od nas. Była w stanie agonalnym, jej serduszko nie wytrzymało. Nie wiemy co przeszła, gdy przebywała u swojego oprawcy, lecz wiemy, że trafiła do nas w bardzo złym stanie. Walczyliśmy z całych sił, żeby ją ocalić i zrobiliśmy wszystko co było możliwe, niestety nie udało się.

Serdecznie dziękujemy doktorowi Sałacińskiemu za opiekę medyczną, Wam, Drodzy Przyjaciele, za wsparcie zarówno finansowe jak i duchowe. 

Kropeczko, teraz jest już cicho i spokojnie za Tęczowym Mostem. Bądź tam szczęśliwa i wiedz, że nigdy o Tobie nie zapomnimy.

Więcej informacji: TUTAJ

Dodaj komentarz