Blog

Aktualności

ANIMAL SECURITY > Bez kategorii > Suczka BAJKA walczy o życie – prosimy o wsparcie!

Suczka BAJKA walczy o życie – prosimy o wsparcie!

1383175_604035356327055_1003037681_n„Podniosłam ja w aucie dałam rade… mówię do niej: BAJA… DALEJ… SAMA NIE DAM RADY CIĘ UDŹWIGNĄĆ – POMÓŻ MI… ZACZĘŁA WYĆ… PODNIOSŁA GŁOWĘ, udało mi się…. łapki podniosła do góry i ją wciągnęłam….” – oto treść wiadomości Agnieszki, która zawiozła Baję do lekarza!

Kochani, los nas nie oszczędza – mamy kolejnego psiaka pod opieką, którego stan zdrowia stoi pod znakiem zapytania… Pomimo braku pieniędzy na opłacenie leczenia, nie potrafimy nikomu odmówić pomocy, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie do Was – wierzymy, że historia Bajki poruszy Wasze wrażliwe serca.

Wczoraj tj. 17 października pracownik pewnej firmy zauważył leżącą na kartonie i wyjącą z bólu suczkę, nazwaną Bajką. Agnieszka czym prędzej skontaktowała się z Fundacją i zabrała psiaka do naszego weterynarza, który przyjął Baję od razu, odwołując inne umówione wizyty, zrobił niezbędne badania. Wyniki krwi są w porządku, nerki i trzustka również, oczekujemy na wyniki biochemii, podajemy sterydy i kroplówki. 

DIAGNOZA: Niestety nie wiemy dokładnie co jej dolega, podejrzewamy, że Baja zjadła trutkę na szczury, co być może spowodowało uszkodzenie układu nerwowego. Weterynarz nie daje nam pewności, że suczka przeżyje, ale wiemy, że będzie o to walczył, że da jej szansę… Mamy nadzieję, że Bajka wyjdzie z tego cała i zdrowa, lecz stan jej zdrowia jest niepewny…

Wierzymy, że działania lekarzy przyniosą skutek i Baja wyzdrowieje, ale prosimy Was o wsparcie!! Udostępniajcie wydarzenie znajomym!!

Chcemy z tego miejsca bardzo podziękować weterynarzowi za pomoc, którą Baja otrzymała natychmiastowo! Dzięki takim ludziom wierzymy, że nie jesteśmy sami w pomaganiu bezbronnym zwierzakom. Dziękujemy za okazane dobre serce!

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOK’U: Kliknij TUTAJ