O nas

Kilka słów o Animal Security

logobezstratyNasze przedsięwzięcie Fundacji Ochrony Zwierząt rozpoczęliśmy nieformalnie w pierwszym kwartale 2011 roku, a KRS otrzymaliśmy kilka miesięcy później – dokładnie 9 listopada. Od tego dnia mogliśmy oficjalnie zacząć działalność i pomagać zwierzakom pełną parą. Jesteśmy organizacją, która aktywnie współpracuje w swoich interwencjach z organami ścigania.

Jakie zadania postawiliśmy przed sobą? W wolnych chwilach od pracy i codziennych zajęć poświęcamy swój czas na ratowanie zwierząt bezdomnych, których życie jest zagrożone. Nie zapominamy także o tych, które są okrutnie traktowane przez ludzi – dążymy do tego, by zapewnić im godny oraz szczęśliwy byt. Staramy się kształtować właściwy stosunek do zwierzaków i aktywnie zwalczać przejawy znęcania się nad nimi. Mamy zamiar działać na rzecz najlepszych przyjaciół człowieka najlepiej jak potrafimy. Członkowie Animal Security nie są pracownikami, lecz wolontariuszami i za swoją pomoc nie pobierają wynagrodzenia.

Dlaczego postanowiliśmy stworzyć fundację? Pomysł nie był nowy – każdy z nas, zanim się jeszcze poznaliśmy, starał się wspierać zwierzęta na własną rękę. Nasze doświadczenie dodatkowo potęgowała, i nadal to robi, chęć niesienia pomocy. Seria wydarzeń, w których niestety maltretowane są bezbronne czworonogi, bardzo często przez osoby nastoletnie, a czasem wręcz dzieci, zjednoczyła nas i przyspieszyła powstanie Fundacji.

Zapraszamy do zwiedzenia naszej strony internetowej, na której dowiesz się m.in. jak pomagać zwierzętom wolno żyjącym. W dziale adopcje znajdziesz dla siebie wspaniałego towarzysza życia.

Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.

Ustawa o Ochronie Praw Zwierząt (kliknij, aby przeczytać)

Dane Fundacji:

Fundacja Ochrony Zwierząt ANIMAL SECURITY
ul. Hetmańska 54
60-219 Poznań

WAŻNE: Podany adres NIE jest biurem ani siedzibą Fundacji, a miejscem, pod którym Fundacja została zarejestrowana, służącym JEDYNIE do celów korespondencyjnych. Podopieczne zwierzęta znajdują się w prywatnych mieszkaniach – w celu rozmowy z przedstawicielami prosimy o kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny lub e-mailowy. Jeżeli wyrażasz chęć przesłania do nas paczki, bądź listu, skontaktuj się pod podanym numerem telefonu, a podamy dokładny adres do wysyłki.

KRS 0000401342
NIP 779-240-25-44
Regon 301974491

numer konta: Alior Bank 11 2490 0005 0000 4500 2768 5532
dla przelewów z zagranicy:
IBAN: PL11 2490 0005 0000 4500 2768 5532
Swift: ALBPPLPW